Ma a VMIK szervezésében egy igazán kellemes és inspiráló program valósult meg, ahol a résztvevők betekintést nyerhettek a természetes wellness világába és a kikapcsolódás lehetőségeibe. ✨
Az előadás során szó esett az illóolajok használatáról, természetes megoldásokról és arról, hogyan csempészhetünk több egyensúlyt, nyugalmat és tudatos odafigyelést a hétköznapjainkba.
Köszönjük Fehér Edinának és Zórád Bernadettának az érdekes, gyakorlatias előadást, valamint minden résztvevőnek a nyitottságot, az aktív jelenlétet és a jó hangulatot! 💚
Öröm volt együtt tölteni ezt a délutánt – kapcsolódni, tanulni és egy kicsit megpihenni a rohanó mindennapokban.
📸 Hoztunk nektek néhány pillanatképet a mai programunkról.